akwariumweb.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Badania psychologiczne kierowców zazwyczaj wykonuje się w sytuacji, kiedy danej osobie kończą się ważność badań na kategorię np. C, C1. Jeśli potrzebujesz wykonać badania psychologiczne kierowców we Wrocławiu, to zajrzyj do Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii. Wykonywane są tam różne badania psychotechniczne oraz badania lekarskie. Za każdym jednak razem możesz liczyć na profesjonalizm, indywidualne podejście czy też krótki termin wizyty.

Dodatkowo, w ofercie Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii można znaleźć również badania wysokościowe, badania na broń czy badania pracowników ochrony fizycznej. Oferowane są również badania dla sędziów i kuratorów. Na badaniapsychotechniczne.pl zapoznasz się dokładniej z ofertą. Przekonasz się, że warto zaufać temu miejscu, gdzie każde z badań zostanie przeprowadzone w komfortowych warunkach.

50-528 Wrocław, ul. Dyrekcyjna 37/47

NIP:

http://badaniapsychotechniczne.pl/

2017-12-14 11:48:55

Badania psychologiczne kierowców Wrocław

AB-rent

51319 Wrocław, ul. Sycowska 13

SuperAutoMarket

50231 Wrocław, ul. Trzebnicka 31

Smaczna Paczka

40145 Katowice, ul. Karłowicza 10