akwariumweb.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Doświadczona katowicka firma pogrzebowa Sacrum oferuje wysokiej jakości usługi kremacyjne, jak również tradycyjny pochówek. Każdy przeprowadzony przez ten zakład pogrzeb - bez względu na to, czy odbywa się on z udziałem trumny, czy też urny - jest uroczystym i starannie przygotowanym wydarzeniem.

Oferowana przez firmę kremacja zwłok w Katowicach jest wykonywana zgodnie z obowiązującymi przepisami i z zachowaniem najwyższych standardów. W trakcie przygotowań do pogrzebu oraz podczas samej ceremonii przedstawiciele tego zakładu pogrzebowego zawsze mają na uwadze zachowanie czci i szacunku wobec osoby zmarłej, jak również w stosunku do jej bliskich i innych uczestników pogrzebu.

Korzystając z usług firmy, można liczyć również na profesjonalną pomoc w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności związanych z pogrzebem.

40-211 Katowice, ul. Leopolda Markiefki 92/0

NIP: 6342738367

http://sacrumpogrzeby.pl

2017-07-26 10:56:31

Kremacja zwłok katowice | Usługi pogrzebowe Sacrum Sebastian Labus

Malaya Sp. z o.o.

47400 Racibórz, ul. Mickiewicza 18

GLASS HART Kacper Adamczyk

43300 Bielsko-Biała, ul. Siewna 4

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16