akwariumweb.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Centrum VITALIFE to renomowany ośrodek zdrowia, oferujący swoim pacjentom dostęp do wysokiej jakości usług medycznych. Personel lekarzy tworzący zespół centrum to wykwalifikowani specjaliści o wysokich kompetencjach w swoich dyscyplinach. Pacjenci centrum mogą korzystać ze wsparcia m.in. takich specjalistów medycyny jak: endokrynolog, dermatolog, gastrolog, hipertensjolog, dietetyk itp. Do dziedzin, jakimi zajmuje się ośrodek, należy również medycyna regeneracyjna. W Poznaniu jest to jedno z nielicznych miejsc podejmujących badania w tym kierunku.

Medycyna regeneracyjna to zaawansowana i innowacyjna dyscyplina, której istotę stanowi zastępowanie starych, uszkodzonych komórek nowymi. Proces ten jest możliwy dzięki wykorzystaniu komórek macierzystych i terapii genowej. Medycyna regeneracyjna daje szerokie perspektywy leczenia m.in. układu nerwowego, mięśnia sercowego po zawale, czy cukrzycy. Więcej o tej nowatorskiej gałęzi medycyny przeczytasz na stronie vitalife.care.

60--81 Poznań, ul. Zwierzyniecka 32/40

NIP: 7831774133

https://vitalife.care/

2018-04-17 13:18:09

Medycyna regeneracyjna Poznań

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3

Sweet Paste

61160 Daszewice, ul. Słoneczna 30

PsychoterapiaJD

60123 Poznań , ul. Częstochowska 5