akwariumweb.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Dokładne mycie urządzeń przemysłowych, samochodów ciężarowych czy naczep nie byłoby możliwe gdyby nie odpowiedniej jakości detergenty. Muszą to być odpowiednio silne środki, które są w stanie rozpuścić zwykły brud oraz smary i oleje, które towarzyszą maszynom produkcyjnym. Oprócz tego niezbędny jest także sprzęt, który będzie na tyle wydajny, że owe detergenty rozpuści i zmyje. Cały osprzęt wraz z chemią do sprzątania znalazł się w ofercie umieszczonej na Fabrykaczystosci.pl.

Gorącowodne myjki wysokociśnieniowe cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Dzięki dołączonym kołom są w pełni mobilne i można się nimi swobodnie przemieszczać. To sprawia, że idealnie nadają się do każdego warsztatu, w którym odbywają się naprawy aut ciężarowych. W skład maszyn wchodzą węże, lance oraz zbiorniki na wodę i detergent. W zależności od modelu urządzenia mają różną siłę wyrzutu.

60-003 Poznań, ul. Wołczyńska 18/0

NIP: 7831051989

https://fabrykaczystosci.pl/

2018-09-10 13:25:14

Sprzedaż myjek gorącoodnych - wysokociśnieniowych

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3

Sweet Paste

61160 Daszewice, ul. Słoneczna 30

PsychoterapiaJD

60123 Poznań , ul. Częstochowska 5