akwariumweb.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wszyscy, którzy planują wydanie krążka CD, niezależnie od tego, czy mają to być wewnętrzne materiały większej firmy, czy też komercyjna wersja autorskiego programu komputerowego – firma GM przygotowała szeroki wachlarz usług, od produkcji krążka, drukowania na płytach CD, po produkcję opakowań i tłoczenie czy kopiowanie.

Jeżeli interesuje nas usługa, jaką jest drukowanie na płytach CD, GM ma do zaoferowania profesjonalne nadruki Ink-Jet, offsetowe i sitodrukowe. Przy większych nakładach lepiej sprawdza się wykorzystanie sitodruku.

Na stronie internetowej firmy, pod adresem: gmcd.pl zamieszczono wszystkie informacje, potrzebne do złożenia zamówienia, czyli określone specyfikacje. Usługi GM to nie tylko nowoczesny sprzęt, lecz także wielka troska o doskonały kontakt z każdym, choćby potencjalnym, klientem.

03-290 Warszawa, ul. Jasiniec 1/8

NIP:

http://www.gmcd.pl/

2017-08-17 15:44:12

Drukowanie na płytach cd

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26

Love & Desire

00024 Warszawa, ul. Aleje Jerozolimskie 54