akwariumweb.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Wiele kobiet nie wyobraża sobie pojawić się w towarzystwie bez makijażu. Pomalowane oczy czy usta podkreślają naturalne zalety urody i nadają twarzy wyrazistości. Niestety ze względu na ogrom obowiązków wiele kobiet nie ma również czasu na codzienny make-up. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest makijaż permanentny. Wykonany w profesjonalnym studiu pozwoli Ci cieszyć się pięknie podkreślonymi rysami twarzy. W przypadku brwi popularna jest obecnie metoda 3D, dzięki której można osiągnąć oszałamiająco naturalny efekt. Pojedyncze włoski rysowane podczas zabiegu uderzająco przypominają te naturalne.

Popularna metoda umożliwia rekonstrukcję brwi. Jest szczególnie polecana osobom po chemioterapii. Profesjonalny makijaż permanentny brwi metodą 3D wykonasz w Poznaniu m.in. w salonie Agnieszki Jankowskiej. To wykwalifikowana kosmetolożka ceniona przez wiele klientek. Odwiedź stronę agnieszkajasnowska.pl i dowiedz się więcej o ofercie salonu.

61-131 Poznań, ul. Polanka 16/0

NIP:

http://agnieszkajasnowska.pl/

2017-09-25 14:01:54

Makijaż permanentny brwi - metoda 3D

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3

Sweet Paste

61160 Daszewice, ul. Słoneczna 30

PsychoterapiaJD

60123 Poznań , ul. Częstochowska 5