akwariumweb.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Nie każdy lubi przebywać w towarzystwie palaczy. I nie ma w tym niczego dziwnego, bo kto chciałby wdychać niebezpieczne dla zdrowia substancje, które na dodatek nie pachną zbyt ładnie? Właśnie dlatego coraz częściej stosuje się specjalne udogodnienia dla palaczy, które pozwalają na ich odseparowanie od reszty ludzi i sprawienie, że nikt inny wdychać dymu nikotynowego nie będzie. Takim rozwiązaniem są wiaty dla palaczy, pod którymi osoby palące mogą spokojnie palić, a dym nie wydostaje się na zewnątrz i nie zagraża innym osobom. 

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat takich wiat i sposobu ich montażu? To zajrzyj na stronę kabinydlapalaczy.eu, gdzie przygotowane zostały informacje o jednej z firm, która zajmuje się przygotowywaniem tego typu udogodnień. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie takiej wiaty, stosunki między pracownikami od razu się poprawią! 

32-031 Mogilany , ul. Dębowa 8 /0

NIP:

http://kabinydlapalaczy.eu/

2017-09-22 14:40:20

Wiaty dla palaczy

Relaks Misja - biuro podróży

31504 Kraków, ul. Lubicz 24

Pizzeria Pan & Cake

30392 Kraków, ul. Piltza 43

AGTOM s. z o.o.

31711 Kraków, ul. Władysława Jagiełły 6