akwariumweb.pl jak zawsze - darmowy

Witamy w naszym spisie stron. Jeśli do nas trafiłeś, to znaczy, że poszukujesz konretnego usługodawcy oraz opinii o nim!

Jesteśmy całkowicie darmowym katalogiem, gdzie - jeśli tylko chcesz - możesz zamieścic także swoją firmę. Serdecznie zapraszamy!

Przejdź do formularza

Położony w dogodnej lokalizacji Hotel DeSilva Premium serdecznie pragnie zaprosić do zapoznania się z ofertą komfortowych pokoi, nowoczesnych sal konferencyjnych oraz restauracji, dzięki której każdy gość będzie mógł zasmakować w polskiej i śródziemnomorskiej kuchni. Poznański hotel w samym centrum cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko turystów, ale również biznesmenów oraz firm z okolicy, które potrzebują wynająć nowoczesną salę konferencyjną.

Hotel łatwy do odnalezienia, dzięki muralowi na jednej ze ścian hotelu. Ma on za zadanie przywitać przybyłych gości do tego malowniczego miasta i zachęcić do kolejnych odwiedzin. Serdecznie Państwa zapraszamy już dziś do sprawdzenia wolnych pokoi w określonym terminie. Nie warto przepłacać za wygodę i dogodną lokalizację w centrum miasta- wystarczy skontaktować się z obiektem DeSilva Premium.

61-823 Poznań, ul. Piekary 5/0

NIP: 5213397811

https://www.desilva.pl/

2018-01-11 13:22:04

www.desilva.pl/poznan/hotel-poznan • centrum Poznania - hotel

Ebordi s.c.

62023 Gądki, ul. Poznańska 3

Sweet Paste

61160 Daszewice, ul. Słoneczna 30

PsychoterapiaJD

60123 Poznań , ul. Częstochowska 5